B8 set 10/14HH/16TC/18CH/20R
Pogledajte detaljniji prikaz
B8 set 10/14HH/16TC/18CH/20R
45006C
(0)
na stanju
Cena: 64.200,00 RSD
77.040,00 RSD
Vaša ušteda: 12.840,00 RSD
Dodaj u korpu Dodaj u listu želja
Ovaj B8 Performance set sadrzi:
10" Splash
14" Hats
16" Thin-Crash
18" Thin-Crash
18" Chinese
20" Ride